Klub piłkarski Manchester United ma swoją siedzibę w północno-zachodniej Anglii. Jest częścią Grupy Manchester United, która jest międzynarodowym związkiem piłkarskim, który składa się z dwudziestu czołowych drużyn świata. Czerwone Diabły zdobyły bardziej prestiżowe trofea niż jakikolwiek inny duży klub w angielskiej profesjonalnej piłce nożnej, mając łącznie 20 tytułów ligowych, dwanaście Pucharów Anglii, cztery Tarcze Społeczności FA i pięć Ligi Mistrzów UEFA. Ponadto United trzykrotnie podnosił trofeum.

Czerwone Diabły mają kilka legend, które zostaną zapamiętane w całym anglojęzycznym świecie. Wśród nich jest Sir Alex Ferguson, który był trenerem klubu przez ostatnie piętnaście lat i zdobył rekordową liczbę pięciu tytułów w Premier League. Obecnie zajmuje najbardziej udaną pracę menedżerską w angielskiej ekstraklasie i jest powszechnie uważany za największego menedżera w historii gry.

Sprawdź kod bonusowy Totolotek na WinWonWon.pl

Innym faworytem wśród fanów United jest bramkarz David James. Jego rekord osiemdziesięciu bramek jest drugim najwyższym w historii. Jest jedynym zawodnikiem z pola, który miał tak wiele występów w klubie. Obecny bramkarz Chris Smalling również pochodzi z Manchesteru i jest jednym z najlepszych obrońców angielskiej ekstraklasy. W niektórych meczach w tym sezonie był starterem po lewej stronie. Zaczął w meczach pucharowych z Watford i Wrexhamem i zaimponował większości widzów swoimi pokazami.

Innym graczem, którym zainteresują się niektórzy zwolennicy United, jest Wayne Rooney. Napastnik nie był w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom, które zostały mu postawione podczas pierwszego roku w Anglii. Pomimo zdobycia jednego lub dwóch goli, nie był w stanie strzelić w kierunku, w którym klub życzy mu iść. Niemniej jednak strzelił gola w zwycięstwie nad Internazionale i nawiązał dobrą współpracę z innym napastnikiem Robinem van Persie.

Ogólnie rzecz biorąc, klub ma kilku świetnych graczy. Jednak muszą występować konsekwentnie, jeśli mają naśladować sukces z poprzedniego sezonu. Regularność kontuzji kluczowych zawodników zaszkodziła klubowi. Bez silnej obrony innym drużynom łatwo jest buntować się na skrzydłach, a dzięki szybkim skrzydłowym zdolnym do wykonywania dośrodkowań w pole karne, atakujący kwartet napastników musi być mocny, jeśli mają zapewnić United szansę na przeżycie. ten sezon.

Jednym z piłkarzy, który otrzymał w tym sezonie owację na stojąco od wiernych United, jest napastnik Ole Gunnarsson. Skandynaw jest ostoją drużyny od czasu przybycia Davida Jamesa i zwykle zapewnia klubowi cele, których potrzebuje. Ustanowił fantastyczny wynik i udowadnia wiernym United, że jest kimś więcej niż tylko strzelcem bramki. Wielu z nich wyszło z ostrą krytyką za decyzję o przekazaniu napastnikowi tak dużego obciążenia pracą, ale dzięki celom, które postawił, zostanie uznany za ogromny sukces.